אודות החברה

כל בורג – הוא עסק המתמחה באספקה טכנית של מגוון מוצרים, ובמיוחד ברגים. כל בורג מספקת מענה למפעלים, למוסדות, לקבלנים וללקוחות פרטיים. העסק הוקם בשנת 2009 על-ידי מר אסולין, איש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בתחום, מומחה בהתאמה אישית של המוצרים לכל צורכיהם הייחודיים של לקוחותיו.

 
מגוון רחב של פתרונות תחת קורת גג אחת: למפעלי תעשייה, קבלנים, נגריות, מסגריות, מוסכים וכמובן לפרטיים!
 
כל בורג מספק כלי עבודה ידניים וחשמליים, מוצרי פרזול, מברגות, מקדחות, כלי עבודה שונים לתחזוקת הבית, צינורות גמישים ובעיקר ברגים מכל הסוגים והגדלים לקהל לקוחותיו המגוון. כמו כן העסק מציע ללקוחותיו מגוון מכונות שטיפה ושאיבה, המיועד לשטיפת רכבים ורצפות, ציוד ריתוך, ציוד מסגרות, ציוד מגן אישי, ציוד לעבודה בגובה ועוד.

 
אספקת ברגים מכל הסוגים לסיטונאים וליחידים
 
כל בורג מומחה בכל הקשור לברגים: הוא מספק את כל סוגי הברגים, לכל מטרה שהיא ומשווק מוצרים תוצרת החברות והמותגים המובילים בתחום. העסק מספק מענה כלל ארצי.

רק בכל בורג הלקוחות יכולים ליהנות ממבחר עצום של ברגים, וגם מהידע ומהניסיון המקצועי של הצוות בתחום זה. המומחים האדיבים של העסק, נוהגים לספק ללקוח את כל המידע הנחוץ לו: חוזק הברגים, עוצמתם, ייחודיותם ועוד, ומתאימים לו את הברגים המושלמים עבורו. ניתן לקנות ברגים בסיטונאות או ליחידים. האספקה ניתנת עד לבית/לעסק של הלקוח, לכל הארץ.

בשנת 2019 חתם כל בורג על הסכם שיווק בלעדי עם החברה הגרמנית all  tight בעלת פטנט ייחודי מסוגו לנעילת ברגים. הפתרון מגיע בכל סוגי התבריגים, ונותן מענה מושלם ליצרנים בתעשיית המזון, תעשיית ההייטק, תעשייה צבאית, מכשור רפואי ושתלים רפואיים. 

כל בורג מספק מבחר מוצרים למגוון רחב של לקוחות בעלי צרכים שונים, כמו:

 

מחמאות